východ? západ? beginning? end? je to Jedno. it is One.

vychod nebo zapad, konec nebo zacatek...je to JEDNO copy

Jednou jsem hledala něco mezi svými fotkami a najdu fotku se sluncem. Chci k ní dát popisek západ slunce. Ale uvědomím si, že to může být i východ slunce. No jo, je to východ slunce nebo západ? Začátek dne nebo jeho konec? Ale, vždyť je to jedno, naskočilo mi.  JE TO JEDNO! Východ slunce nebo západ slunce. V jedné fotce jsou spojené. Obojí krásné. 

Jako v životě, když procházíte dveřmi při odchodu současně někam vcházíte. Smrt, zrození. Změna forem. Tvoření, ničení. Odchod starého, příchod nového. Když něco odchází, odněkud se něco ztrácí, mizí a k vám něco nového přichází, dostáváte. Ale je to jen pohyb. Jen změna polohy. Změna z jednoho bodu na druhý. A ty momenty jsou vždy spojené, dějí se najednou. Jako na této fotce. A na nás je, který pól zrovna vidíme, který si vybereme. Ale můžeme je vidět i najednou spojené.

Je to nakonec jedno. Čeština je úžasná. Větu „Je to jedno.“ vyslovujeme vždy ve chvíli, když se póly spojují v jeden celek, když situace necháme být (Být), a vrátíme je celku, když je spojíme s jedním Bytím.  Ani si to v běžném životě neuvědomujeme. Ale zkuste si občas všimnout, kdy říkáte nebo si jen v duchu myslíte větu: „Je to jedno“. 

Jako terapeutka v Holistické regresní terapii pomáhám druhým v sebepoznání a sebeléční. Mou vášní je život sám. Ráda si s ním hraju. Miluji jeho kouzla, paradoxy, i jeho dokonalé nedokonalosti. Okouzluje mě svět dětí. Na cestě s nimi se zaměřuji na umění být šťastnou sebe-vědomou maminkou, která v sobě umí nechat kvést bezpodmínečnou lásku, důvěru a porozumění směrem k sobě i k dětem. Speciálně ženám, které prošly traumatem “ztráty” nenarozeného dítěte přináším poselství ze svého příběhu. Věřím, že svůj osud můžeme proměňovat a volit si směr našeho příběhu. Vaše otázky s Vámi ráda proberu .
Komentáře