Spirituální regrese mezi životy

Jak to při sezení při Spirituální regresi probíhá? 

1. Před sezením vyplníte doma jednoduchý dotazník a jednoduché instrukce k sezení, které Vám pošlu emailem. Dotazník mi pomůže zvýšit kvalitu sezení a vyloučit kontraindikace. Budeme si o něm povídat při prvním setkání.

2. Počítejte, prosím, s tím, že toto sezení je zpravidla rozděleno na dvě - tři sezení. Vyjímku, např. v případě, že již máte dobré zkušenosti se stavy hluboké relaxace, s regresemi , konzultujte se mnou telefonicky či písemně.  Sezení je možné udělat i dva dny po sobě - vhodné pro lidi, kteří přijíždějí z velké dálky, nebo s odstupem několika dní. Záleží, jak se domluvíme, a jak se v tom cítíte dobře. 

3. První přípravné sezení trvá přibližně 2-3 hodiny (někdy i více) a zpracujeme, co je pro vás potřeba pomocí Holistické regresní terapie. Podle vaší vlastní moudrosti odstraníme vaše fyzické, emocionální a mentální překážky tak, abychom se dostali skutečně k vaší duchovní části, abyste si pocítili, poznali, pochopili vše, co se týká vaší duší.

Toto sezení vám pomůže zvyknout si na hlubší relaxační stav. Váš mozek se pomalu a lépe připraví na hluboký trans, který ke svým objevům v dalším druhém sezení, potřebujete. 

4. Druhé sezení, neboli již skutečná Spirituální regrese mezi životy trvá 4 - 6 hodin. Na toto sezení si donesete seznam 8-10 lidí, kteří jsou nebo byli nějak ve vašem životě důležití a vaše připravené otázky, na které byste se rádi zeptali. Budeme si o nich krátce povídat na začátku sezení. Jejich příprava je potřebná, protože když jste v transu, je velmi těžké vymyslet analytickou otázku a současně čekat na odpověď z úrovně duše. Je to díky tomu, jak je náš mozek propojen. Váš seznam i otázky nám pomohou, abychom se společně dostali k vašemu poznání a vhledu.

5. Během všech sezení jste stále pořád plně vědomí sebe sama a svého těla a budete moci říct, pokud vás cokoliv ruší, potřebujete-li se pohnout a změnit pozici těla, vysmrkat se či napít (i něco sníst), nebo použít toaletu. Jste to Vy, kdo má nad sebou kontrolu, v každém okamžiku máte svobodnou volbu, zda chcete dále pokračovat nebo sezení ukončit. Jste to vy, kdo sezení řídí a kdo zkoumá svoji vlastní nejhlubší paměť. 

3. Celá regresní terapie probíhá v lehkém hypnotickém transu, v tzv. alfa stavu, což je stav mezi bdělostí a spánkem. Podobá se hluboké relaxaci, která je základní léčebný prostředek, který používá mnoho terapií. Je to příjemný uvolněný stav jako při usínání, kdy Vám mysl začne přehrávat sny, ale současně jste si vědomi sebe sama i vašeho okolí. V tomto stavu vědomí, který Vám určitě není vůbec cizí, Vaše podvědomí přesně ví, co má dělat a vše potřebné se Vám začne samo vybavovat. 

 5. Práce je ukončená navrácením do plného vědomí. Po sezení si vše dokonale pamatujete. A o Vašich zážitcích ze sezení si ještě krátce popovídáme.

Je možné sezení opakovat?

Ano, je to možné, pokaždé je to osobitý prožitek s novými vhledy a poznáním.. Doporučený odstup mezi sezeními je jeden měsíc.

Jaká je role regresního terapeuta?

Moje role je být Vám průvodcem potřebným děním, nijak Vás ani prožívané situace nehodnotím , ani Vás do ničeho nenutím, pouze Vám nabízím vhodné nástroje a techniky, které používám jedině s Vaším souhlasem.  Aby jste mohli zjistit více o mém přístupu, sepsala jsem pro Vás jaké jsou MOJE ZÁSADY A ETIKA při práci, kde naleznete i Etický kodex regresního terapeuta Getting Better School a Mezinárodní asociace regresních terapeutů Earth, kterým jsem vázána a také foto Diplomu jako doklad oprávnění pro tuto profesi. 

Cena za první celé přípravné Holistické regresní sezení  (4 hodiny) - 2.400 Kč  ( v Přistoupimi u Českého Brodu) a 2.600 Kč v Praze. 

Cena za celé sezení ve Spirituální regresi (základní 5 hodin)
- 3.000 Kč v Přistoupimi u Českého Brodu a 3.500 Kč v Praze. 
Budete-li chtít sezení delší než 5 hodin, připočítám za další hodinu  300 Kč.

Desatero doporučení
aneb jak se na sezení připravit

  • 1. Podívejte se na situace, při nichž by tato terapie neměla být použita, tedy na KONTRAINDIKACE. Ujistěte se případně předem konzultací se mnou, je-li pro Vás Spirituální regresní terapie vhodná (pomůže zde předem vyplněný vstupní dotazník, osobní návštěva či rozhovor po telefonu).
  • 2. Ve chvíli, kdy se rozhodnete jít na sezení, zkontaktujete mi a já Vám pošlu dotazník a stručné instrukce k sezení. Vyplněný vstupní dotazník zvýší kvalitu sezení, protože mi pomůže získat základní informace a připravit se na Vás.  Prosím, dotazník mi pošlete vyplněný zpět několik dnů před Vaším sezením. 
  • 3. Připravte si seznam 8-10 lidí, kteří jsou nebo byli nějak ve vašem životě důležití. Budeme se o nich bavit na začátku sezení, abychom mohli zjistit co nejvíce o Vašich vztazích z úrovně duší. Doporučuji Vám napsat si otázky, na které byste se rádi zeptali. Když jste v transu, je velmi těžké vymyslet analytickou otázku a současně čekat na odpověď z úrovně duše. Je to díky tomu, jak je náš mozek propojen. Váš seznam nám pomůže, abychom se společně dostali k vašemu poznání a vhledu.
  • 4. Alespoň pár dnů před sezením, dělejte cokoli, co Vás dobře uzemňuje: fyzické cvičení, procházky v přírodě, studené sprchy, masáže… Čím více jste uzemnění, tím lépe se nám pracuje tam "nahoře".  Pokud nejste na hypnózu zvyklí, bude potřeba nejméně jedno Holistické regresní sezení s použitím hypnózy předtím. Obecně pomáhá (ale není to nutné), když jste zvyklí meditovat, hluboce se ponořit do ticha nebo když rádi sportujete, pohybujete se v přírodě, nebo jste již v pořádku zažili stavy transu. 
  • 5.  Přijďte s otevřenou myslí a srdcem a odložte konkrétní očekávání, protože vybavovací schopnost je u každého individuálně odlišná a rozmanitá - někdo snadno vizualizuje, jiní vše spíše jen prociťují, někdo víc slyší. Umožněte, ať se cokoliv objeví. Spirituální regrese se dobře daří těm, kdo přijdou bez předsudků a očekávání, ale se zvědavostí a otevřeností. Neočekávejte, že Vám Spirituální regrese mezi životy přinese řešení veškerých problémů. 
  • 6. Během sezení budete ležet a odpočívat, je proto vhodné obléci si pohodlné oblečení, případně se můžete převléci, aby Vás nic neškrtilo a tělo mohlo úplně volně "dýchat". Aby Vám bylo teplo a cítili jste se pohodlně, mám pro Vás připravenou deku a polštářky.   
  • 7. Přijďte odpočatí. Nejlépe v dopoledních hodinách. Lehce se nasnídejte, můžete si přinést ovoce nebo lehkou svačinu po sezení (mívám i něco pro vás připraveného).   Když nejste odpočatí a děláte si starosti nebo spěcháte, Vaše duše je vám vzdálená a ani Vaše intuice  nefunguje. Spirituální regrese není sezení, na které si jen tak zaskočíte, abyste se rychle dozvěděli odpovědi na svoje otázky.
  • 8. Pokud můžete, vyhněte se kávě i cigaretám.  Alkohol nebo užívání drog je pro sezení úplně nepřijatelné, jelikož velmi významně zasahuje do chemických procesů mozku a ovlivňuje tělesné funkce, což platí i pro psychofarmaka. Ke Spirituální regresi jsou kontraindikací. Je třeba uvážit, jak dlouho trvá biologickému systému člověka eliminovat tyto substance, u  alkoholu nejméně 48 hodin, u marihuany při občasném používání 4 dny (při intenzivním až 70 dní) atd. 
  • 9. Po sezení si dopřejte čas pro sebe a pro svůj klid. Nikam nespěchejte. Pijte hodně vody. Spěte tak dlouho, jak cítíte, že to potřebujete. Den určený pro sezení je dobré vyhradit co nejvíce sobě a po sezení je vhodné se projít v přírodě, odpočívat, relaxovat a nebo si dát dobré jídlo. Nedoporučuje se hned si sednout do auta a řídit. Je lepší, když Vás někdo odveze domů. 
  • 10.  Pokud si přejete sami sezení nahrát, přineste si klidně svoje nahrávací zařízení. Vaše sezení budu s Vaším svolením nahrávat a nahrávku Vám zašlu.  Nahrávka zůstává v přísné tajnosti a bezpečí. Slouží jen pro Vaše účely a moji bezpečnost. Nikdy není poskytována třetí straně. Doporučuji vám zapsat si celé sezení tak, jak si ho pamatujete, co nejdříve. I když je ze sezení nahrávka, ve vašem vnitřním zážitku se toho dělo mnohem víc než jste mi řekli nahlas!