Individuální konzultace

Prožili jste ztrátu ? Hledáte spřízněnou duši, která by vám porozuměla? Potřebujete najít někoho, kdo se z trápení dostal zpátky do radosti a v jehož příběhu můžete najít kousek světla pro sebe?

Hledáte, co můžete udělat proto, aby jste opět důvěřovali  sobě, svému životu, svému tělu?

Jste rozhodnutí žít opět v radosti a potřebujete vědět, jak?

Toto jsou oblasti, které mohou být součástí konzultace, kde jsem získala osobní zkušenosti nejen teoretickým studiem , ale i praxí:

  • Konzultace po regresním sezení: nalezení smyslu prožitého příběhu a podpora při ukotvování žáducích změn a svého nově prožitého poznání a možnosti v běžném životě. Můžete se cítit více ukotvení a uzemnění, když dojde k propojení jemných úrovní Vaší duše se zemitou realitou  vašeho příběhu pomocí rozhovoru, kde se prostor nechá i vyjádření těla, imaginativnímu jazyku naší duše, tiché vnímavosti k přítomnosti - mindfullness. (Vystudovala jsem psychologii  s titulem Mgr. , prošla jsem dvouletým certifikovaným praktickým studiem Holistické a Spirituální regresní terapie (s diplomem), praktickým kurzem testování darů duše a tvorby Mapy duše (s diplomem), kurzem Silvovy metody kontroly mysli (s diplomem), prací s myslí na seminářích Naomi Aldortové, rozvíjením soucitu, intuice a vnitřní moudrosti během tří let u Kirana Anumallasettyho, přičemž největší výuce poznání  procházím v osobním životě od dětství, kde studuji přírodní výživu, bylinky, psychosomatiku, Bachovy květové esence atd... více viz Jsem)
  • Přírodní rostlinná výživa - vegetariánská či veganská raw výživa,  a udržování zdraví ve svém životě intuitivní přírodní cestou (Vyživuji se vegetariánsky více než 20 let a z toho více jak 8 let i intuitivní raw rostlinnou stravou, přičemž od té doby jsem plně zdravá a vitální a funguji bez  alergií, astmatu, chřipek, bronchitid, migrén, umělých léků  a lékařských zásahů... více na www.jemneraw.cz.)

Jak individuální konzultace probíhá?

  • Pokud jsme se ještě nesetkali, vyplníte kontaktní formulář (viz níže). Na pár řádků mi popíšete téma, kterému se chcete při konzultaci věnovat, co potřebujete a k čemu se chcete dobrat.
  • Následně Vám nabídnu několik volných termínů a dohodneme se tak, aby termín vyhovoval Vám i mne.
  • Konzultace probíhají formou rozhovoru osobně nebo online přes Skype/Facebook hovor z pohodlí Vašeho domova. Vše záleží na naší domluvě.
  • Cena za 1 hodinu konzultace je 600 Kč. Dvouhodinovka za 900 Kč
  • Je možné domluvit si i kratší konzultaci:  30 minut za 350 Kč

Pro přihlášení na konzultaci mi  níže do formuláře stručně napište, co potřebujete konzultovat, opečovat, pochopit a jestli se setkáme online nebo osobně. Těším se na Vás 🙂 Jana

Zkušenosti lidí, kteří u mě byli

"Cítím, Jani, že mi tvými sezeními podporuješ k vlastnímu uvědomění a cítím tvé předávání jako velký zdroj, o který se můžu opřít, připomenout si, uvědomit a vrátit se k sobě, obrovský zdroj mé vlastní síly. Cítím se za ně moc vděčná."
Veronika D.
"Nejvíc mě trápila úzkost a panické ataky. Díky Tobě a terapii jsem si uvědomila, kde se vzaly a odkdy jsou mojí součástí. Když jsem měla jet na lanovce, měla jsem stále velký strach. Bála jsem se panické ataky, že úzkost nezvládnu a že se znovu dostaví pocit bezmoci, kterou nebudu mít pod kontrolou. Když se lanovka rozjela, měla jsem strach, ale přišla i síla, kterou jsem kdysi dávno ztratila, a víra v samu sebe, probudila se důvěra v moje schopnosti. Seděla jsem tam já se všemi vzpomínkami a zkušenostmi, které mi pomohly úzkost překonat. Podobné pocity mám ve vodě. Voda už není nepřítel, který mě nepustí ven, ale živel a má stará kamarádka, která mi dává radost a energii. Plavala jsem po dlouhé době s pocitem, že voda je tu pro mě, abych si ji užila. Mám větší nadhled nad situacemi, kdy se panika dostavuje, rozumím jim a dokážu je díky vzpomínkám z terapie přirovnat."
Katka K.

Toužíte pozměnit svůj příběh k lepšímu, ale stále to někde vázne?

Toužíte přinést  si do života více smyslu, opravdovosti, volnosti a radosti ?

Hledáte odpovědi na své nejniternější otázky?

Rozhodli jste se jíst více laskavě k sobě i k přírodě? Líbí se Vám jíst vegansky či přímo zkusit přírodní syrové raw jídlo a hledáte někoho se zkušenostmi, kdo by Vás podpořil, poradil?