Individuální konzultace

Toužíte pozměnit svůj příběh k lepšímu, ale stále to někde vázne?

Toužíte přinést  si do života více smyslu, opravdovosti, volnosti a radosti ?

Hledáte odpovědi na své nejniternější otázky?

Prožili jste ztrátu ? 

Hledáte, co můžete udělat proto, aby jste opět důvěřovali  sobě, svému životu, svému tělu?

Jste rozhodnutí žít opět v radosti a potřebujete vědět jak?

Rozhodli jste se jíst více laskavě k sobě i k přírodě?

Líbí se Vám jíst vegetariánsky, vegansky nebo chcete přímo zkusit začlenit do jídelníčku i více přírodního syrového raw jídla a hledáte někoho se zkušenostmi, kdo by Vás podpořil, poradil? 

Toto jsou oblasti, které mohou být součástí konzultace, kde jsem získala osobní zkušenosti nejen teoretickým studiem, ale i praxí:

  • Pomohu Vám pochopit smysl regresního příběhu v kontextu vašeho současného života. To nové, lepší směřování, které jste si sami našli při regresním sezení se naučíte ukotvit v běžném životě. Bez vědomých kroků se někdy dar ze sezení rozplyne, a proto je potřeba nově zrozené posilovat pravidelnou zálivkou jako čerstvě vyklíčené semínko.
  • Poskytuji vhledy do vašeho příběhu, s pomocí rozhovoru, technik práce s myslí, vnímavosti k tělu (focusing) a přítomnosti (mindfullness). (Vystudovala jsem psychologii  s titulem Mgr. , prošla jsem dvouletým certifikovaným praktickým studiem Holistické a Spirituální regresní terapie (s diplomem), praktickým kurzem testování darů duše a tvorby Mapy duše (s diplomem), kurzem Silvovy metody kontroly mysli (s diplomem), prací s myslí na seminářích Naomi Aldortové, rozvíjením soucitu, intuice a vnitřní moudrosti během tří let u Kirana Anumallasettyho, přičemž největší výuce poznání  procházím v osobním životě od dětství, skrze jógu, přírodní výživu, bylinky, psychosomatiku, Bachovy květové esence, focusing... více viz Jsem)
  • Přírodní rostlinná výživa - vegetariánská či veganská raw výživa je oblast, kterou žiji mnoho let,  a udržování zdraví ve svém životě intuitivní přírodní cestou se zabývám více jak dvacet let, proto s vámi ráda proberu vaše dotazy a předám své znalosti. (Vyživuji se vegetariánsky více než 20 let a z toho více 10 let začleňuji do života i intuitivní raw rostlinnou stravou, přičemž od té doby jsem plněji zdravá a vitální než v mládí, takže konečně funguji i bez  alergií, astmatu, chřipek, bronchitid, migrén a umělých léků ... více na www.jemneraw.cz.). 

Jak individuální konzultace probíhá?

  • Pokud jsme se ještě nesetkali, vyplníte kontaktní formulář (viz níže). Na pár řádků mi popíšete téma, kterému se chcete při konzultaci věnovat, co potřebujete a k čemu se chcete dobrat.
  • Následně Vám nabídnu několik volných termínů a dohodneme se tak, aby termín vyhovoval Vám i mne.
  • Konzultace probíhají formou rozhovoru osobně nebo online přes Skype/Facebook hovor z pohodlí Vašeho domova. Vše záleží na naší domluvě.
  • Cena za 1 hodinu konzultace je 600 Kč
  • Je možné domluvit si i kratší konzultaci:  30 minut za 300 Kč

Pro přihlášení na konzultaci mi  níže do formuláře stručně napište, co potřebujete konzultovat, opečovat, pochopit , a zda-li se setkáme online nebo osobně.

Těším se na Vás 🙂 Jana

Zkušenosti lidí, kteří u mě byli

"Cítím, Jani, že mi tvými sezeními podporuješ k vlastnímu uvědomění a cítím tvé předávání jako velký zdroj, o který se můžu opřít, připomenout si, uvědomit a vrátit se k sobě, obrovský zdroj mé vlastní síly. Cítím se za ně moc vděčná."
Veronika D.
"Nejvíc mě trápila úzkost a panické ataky. Díky Tobě a terapii jsem si uvědomila, kde se vzaly a odkdy jsou mojí součástí. Když jsem měla jet na lanovce, měla jsem stále velký strach. Bála jsem se panické ataky, že úzkost nezvládnu a že se znovu dostaví pocit bezmoci, kterou nebudu mít pod kontrolou. Když se lanovka rozjela, měla jsem strach, ale přišla i síla, kterou jsem kdysi dávno ztratila, a víra v samu sebe, probudila se důvěra v moje schopnosti. Seděla jsem tam já se všemi vzpomínkami a zkušenostmi, které mi pomohly úzkost překonat. Podobné pocity mám ve vodě. Voda už není nepřítel, který mě nepustí ven, ale živel a má stará kamarádka, která mi dává radost a energii. Plavala jsem po dlouhé době s pocitem, že voda je tu pro mě, abych si ji užila. Mám větší nadhled nad situacemi, kdy se panika dostavuje, rozumím jim a dokážu je díky vzpomínkám z terapie přirovnat."
Katka K.