Individuální konzultace

S čím vám umím pomoci? 

Mojí hlavní zásadou je, že pomáhám jen v těch oblastech, kde jsem získala osobní zkušenosti z praxe. 

Momentálně Vás umím podpořit a předat, co vím, umím a ze zkušenosti znám v těchto tématech:

  • Poznávání rozmanitých, převážně jemnějších  úrovní sebe sama:  kdo jsem, spiritualita, duše, intuice, vyšší já, kontinuita, emoce, mysl a tělo, metody jako jsou: regresní terapie, meditace, mindfullness, jóga, ... a ukotvování svého poznání v běžném životě (Vystudovala jsem psychologii  a prošla dvouletým certifikovaným studiem Holistické a Spirituální regresní terapie, tématem sebepoznání  a poznávání jsem si i v osobním živote sama prošla a procházím od dětství .. více viz Jsem)
  • Témata životní spokojenosti, štěstí, bohatství a seberealizace: objevování svého místa v životě, svých talentů a životního tématu (poslání).  Jak žít  a věnovat se činnostem, vztahům a profesi, které Vás budou naplňovat. (Za toto jsem vděčná každý den.)
  • Téma plodnosti, naplnění  touhy po mateřství, ztrácení a potrácení: ráda vás podpořím a předám podle Vaší potřeby odpovědi vyplývající z mého příběhu plného vícevrstevnatého poznání, které mě pomáhá v těžších chvílích dodnes (Uceleně si je můžete brzy přečíst v knize "Jak jsem si umožnila být mámou")
  • Vegetariánská či veganská raw výživa,  zdraví intuitivně přírodní cestou (Vyživuji se vegetariánsky více cca 20 let a z toho raw už 8 let, přičemž od té doby jsem plně zdravá a vitální - funguji bez  alergií, astmatu, chřipek, bronchitid, migrén, léků , ... více na www.jemneraw.cz.)

Jak individuální konzultace probíhá?

  • Na úvod vyplníte kontaktní formulář (viz níže). Na pár řádků mi popíšete téma, kterému se chcete při konzultaci věnovat, co potřebujete a k čemu se chcete dobrat.
  • Následně Vám nabídnu několik volných termínů a dohodneme se tak, aby termín vyhovoval Vám i mne.
  • Konzultace probíhají formou rozhovoru osobně v lokalitě Český Brod nebo online přes Skype/Facebook hovor z pohodlí všeho domova. Vše záleží na naší domluvě.
  • Cena za 1 hodinu konzultace je 900 Kč. Při osobním setkání se platí na místě, při online  hovoru předem na účet. Je možné domluvit si i kratší konzultaci:  30 minut za 450 Kč.

Pro přihlášení na konzultaci  mi  níže do formuláře stručně napište,  s čím by jste chtěli poradit nebo v čem potřebujete podpořit, a jestli se setkáme online nebo osobně 🙂

Zkušenosti lidí, kteří u mě byli

"Cítím, Jani, tvé regrese, kde mi podporuješ k vlastnímu uvědomění i tvé předávání jako velký zdroj, o který se můžu opřít, připomenout si, uvědomit a vrátit se k sobě, obrovský zdroj mé vlastní síly.. Cítím se za ně moc vděčná."
Veronika D.
"Nejvíc mě trápila úzkost a panické ataky. Díky Tobě a terapii jsem si uvědomila, kde se vzaly a odkdy jsou mojí součástí. Když jsem měla jet na lanovce, měla jsem stále velký strach. Bála jsem se panické ataky, že úzkost nezvládnu a že se znovu dostaví pocit bezmoci, kterou nebudu mít pod kontrolou. Když se lanovka rozjela, měla jsem strach, ale přišla i síla, kterou jsem kdysi dávno ztratila, a víra v samu sebe, probudila se důvěra v moje schopnosti. Seděla jsem tam já se všemi vzpomínkami a zkušenostmi, které mi pomohly úzkost překonat. Podobné pocity mám ve vodě. Voda už není nepřítel, který mě nepustí ven, ale živel a má stará kamarádka, která mi dává radost a energii. Plavala jsem po dlouhé době s pocitem, že voda je tu pro mě, abych si ji užila. Mám větší nadhled nad situacemi, kdy se panika dostavuje, rozumím jim a dokážu je díky vzpomínkám z terapie přirovnat."
Katka K.

Cítíte se ztraceni ve světě? Hledáte v něm své místo?

Hledáte své životní téma/vizi/poslání, svůj talent a profesi?

Potřebujete více pochopit své objevy z regresní terapie, meditací a do běžného života?

Toužíte pozměnit svůj příběh k lepšímu, ale stále to někde vázne?

Toužíte přinést  si do života více radosti ?

Hledáte odpovědi na své nejniternější otázky?

Toužíte po miminku, ale ...? Ptáte se proč opakovaně potrácíte?

Rozhodli jste se jíst vegansky či přímo raw a hledáte někoho se zkušenostmi, kdo by Vás podpořil ?