Individuální konzultace

Prožili jste ztrátu dítěte? Hledáte spřízněnou duši, která by vám porozuměla? Potřebujete najít někoho, kdo se z trápení dostal zpátky do radosti a v jehož příběhu můžete najít kousek světla pro sebe?

Toužíte zažít mateřství, toužíte po miminku, ale nejde to tak snadno...? Ptáte se proč ? Proč opakovaně potrácíte nebo proč k vám miminko nepřichází?

Hledáte, co můžete udělat proto, aby jste opět důvěřovali  sobě, svému životu, svému tělu?

Jste rozhodnutí žít opět v radosti a potřebujete vědět, jak?

S čím vám umím pomoci? 

Mojí hlavní zásadou je, že pomáhám jen v těch oblastech, kde jsem získala osobní zkušenosti nejen studiem , ale i z praxe:

  • Poznávání  jemnějších  úrovní sebe sama:  kdo jsem, spiritualita, duše, intuice, vyšší já, kontinuita, emoce, spojení mysli a těla, metody jako jsou: regresní terapie, terapie těla, energetické léčení, imaginace, meditace, mindfullness, jóga, ... a ukotvování svého poznání v běžném životě (Vystudovala jsem psychologii  s titulem Mgr. , prošla jsem dvouletým certifikovaným praktickým studiem Holistické a Spirituální regresní terapie, kurzem testování darů duše a tvorby Mapy duše, přičemž největší výuce jak rozvinout sebe-poznání  procházím v osobním životě od dětství .. více viz Jsem)
  • Témata životní spokojenosti, vize štěstí a seberealizace: objevování svého místa v životě, životního tématu (poslání), svých talentů dle energie Vaší duše i životního příběhu, i z Vašeho prožitého náhledu z úrovně duší .  Jak žít  a věnovat se činnostem, vztahům a profesi, které Vás budou naplňovat radostí. (Za toto jsem vděčná každý den.)
  • Téma týkající se uzdravení problémů s plodností a potrácením, podpora opětovného návratu k prožívání radosti v mateřství a rodičovství: ráda vás podpořím a předám podle Vaší potřeby odpovědi vyplývající z mého příběhu  a vícevrstevnatého poznání, které mě pomáhá při zdolávání různých trápení a životních výzev dodnes.  (připravuji  k vydání knihu "Brána k mateřství aneb Jak jsem si umožnila být mámou")
  • Téma přírodní rostlinné výživy - vegetariánské či veganské raw výživy,  a udržování zdraví ve svém životě intuitivní přírodní cestou (Vyživuji se vegetariánsky více než 20 let a z toho více jak 8 let i raw rostlinnou stravou, přičemž od té doby jsem plně zdravá a vitální a funguji bez  alergií, astmatu, chřipek, bronchitid, migrén, umělých léků  a lékařských zásahů... více na www.jemneraw.cz.)

Jak individuální konzultace probíhá?

  • Na úvod vyplníte kontaktní formulář (viz níže). Na pár řádků mi popíšete téma, kterému se chcete při konzultaci věnovat, co potřebujete a k čemu se chcete dobrat.
  • Následně Vám nabídnu několik volných termínů a dohodneme se tak, aby termín vyhovoval Vám i mne.
  • Konzultace probíhají formou rozhovoru osobně v lokalitě Český Brod nebo online přes Skype/Facebook hovor z pohodlí Vašeho domova. Vše záleží na naší domluvě.
  • Cena za 1 hodinu konzultace je 1 500 Kč. Dvouhodinovka za 2 160 Kč (cena za 1 hodinu je pak 1 080 Kč 🙂
  • Je možné domluvit si i kratší konzultaci:  30 minut za 600 Kč
  • Předplatné: VIP  péče: balíček individuálních konzultací4x dvouhodinové intenzivnější konzultace 8 000 Kč nebo 8x hodinové pro delší časový horizont - cena celkem za 7200  Kč (při zakoupení tohoto celého předplatného je cena konzultace výhodnější 1 hodina Vás přijde na 900 Kč a dostanete tak jednu a půl konzultace zdarma 🙂  Tato VIP péče probíhá podle Vašich individuálních potřeb: pravidelně, např. dva měsíce po 14 dnech, či nepravidelně dle Vás).

Pro přihlášení na konzultaci  mi  níže do formuláře stručně napište,  s čím byste chtěli poradit nebo v čem potřebujete podpořit, co potřebujete konzultovat, opečovat, pochopit a jestli se setkáme online nebo osobně. Těším se na Vás 🙂 Jana

Máte-li chuť přihlásit se ke konzultaci a potřebujete ještě něco upřesnit a vědět, neváhejte mi také napsat.

Zkušenosti lidí, kteří u mě byli

"Cítím, Jani, že mi tvými sezeními podporuješ k vlastnímu uvědomění a cítím tvé předávání jako velký zdroj, o který se můžu opřít, připomenout si, uvědomit a vrátit se k sobě, obrovský zdroj mé vlastní síly. Cítím se za ně moc vděčná."
Veronika D.
"Nejvíc mě trápila úzkost a panické ataky. Díky Tobě a terapii jsem si uvědomila, kde se vzaly a odkdy jsou mojí součástí. Když jsem měla jet na lanovce, měla jsem stále velký strach. Bála jsem se panické ataky, že úzkost nezvládnu a že se znovu dostaví pocit bezmoci, kterou nebudu mít pod kontrolou. Když se lanovka rozjela, měla jsem strach, ale přišla i síla, kterou jsem kdysi dávno ztratila, a víra v samu sebe, probudila se důvěra v moje schopnosti. Seděla jsem tam já se všemi vzpomínkami a zkušenostmi, které mi pomohly úzkost překonat. Podobné pocity mám ve vodě. Voda už není nepřítel, který mě nepustí ven, ale živel a má stará kamarádka, která mi dává radost a energii. Plavala jsem po dlouhé době s pocitem, že voda je tu pro mě, abych si ji užila. Mám větší nadhled nad situacemi, kdy se panika dostavuje, rozumím jim a dokážu je díky vzpomínkám z terapie přirovnat."
Katka K.

Cítíte se ztraceni ve světě? Hledáte v něm své místo?

Hledáte své životní téma/vizi/poslání, svůj talent a profesi?

Toužíte pozměnit svůj příběh k lepšímu, ale stále to někde vázne?

Toužíte přinést  si do života více radosti ?

Hledáte odpovědi na své nejniternější otázky?

Rozhodli jste se jíst více laskavě k sobě i k přírodě? Líbí se Vám jíst vegansky či přímo zkusit přírodní syrové raw jídlo a hledáte někoho se zkušenostmi, kdo by Vás podpořil, poradil?