Holistická regresní terapie

Holistická regresní terapie  je  metoda pomáhající sebepoznání
a sebeuzdravování.

Unikátní na Holistické regresní terapii je JEMNÝ A POSILUJÍCÍ PŘÍSTUP při zpracování traumatických zážitků na psychospirituální, sociální i tělesné úrovni.  Přínos se tu tak projevuje na několika úrovních: ve vašich nových volbách pro život (mysl), ve zdravém prožívání situací (emoce) i ve vašem fyzickém těle (tělo).

Tato metoda vychází z práce známého regresního terapeuta Andy Tomlinsona, kterou rozvinula a doplnila terapeutka a učitelka českého původu Bernadeta Hodková, která žije v současné době ve Francii. Její škola Getting Better School má certifikaci Mezinárodní asociace regresních terapeutů EARTh.

Holistická regresní terapie v sobě účinně propojuje techniky klasické regrese a hypnoterapie, energetické léčení, terapii těla, práci s emocemi a vnitřním dítětem, práci na úrovni duší a další integrační techniky podporující léčení současného i minulého života v souladu s psychologickými poznatky o léčbě traumatu.

Regrese znamená návrat zpět.

V psychoterapii je tak označováno řízené vzpomínání v hluboce zrelaxovaném stavu pod vedením terapeuta, kdy si za plného vědomí si vybavujete informace uložené v podvědomí, které se vztahují k vašemu současnému problému. Vyvolání vzpomínek z podvědomí není nic okultního ani nového a  provádí se v mnoha kulturách různými způsoby - od šamanských rituálů, jogínských meditačních praktik, přes hypnózu, práci s tělem (např. kineziologie) až po volné asociace (např. psychoanalýza) či aktivní imaginací C.G. Junga.

Při holistické regresní terapii naleznete kořeny vašeho problému, spouštěcí mechanismy a příčiny vašich obtíží, nepříjemných pocitů či stavů,  které jsou skryté hluboko ve vašem podvědomí jako staré a dávno zapomenuté vzpomínky. Vrátíte se zpět do momentu, kde jste prožili nějaké trauma, které jste nemohli v daný okamžik zpracovat.

Holistická regrese je návratem zpět k sobě.

Váš osobní prožitek vašeho příběhu (vzpomínek)  vám přímo odkryje podvědomé myšlení a chování, které někdy sami nejsme schopni registrovat, a které vytvořila kdysi vaše zkušenost.

Skrze nové pochopení sami zjistíte propojenost s vaším současným životem. Uvědomíte si, co potřebujete udělat, aby došlo ke změně, tedy k léčení.

Dostanete možnost navrátit k sobě své ztracené kvality a udělat či prožít to, co nebylo možné a co jste potřebovali. Získáte tak nejen informace, ale i prožitky kvalit a jednání, které vás posílí pro současný život.

Dojde k energetickému, emočnímu, mentálnímu, fyzickému i vztahovému vyladění.

Jádrem holistické regresní terapie je autentický prožitek a posílení vašeho sebeléčivého potenciálu, který vám umožní proměnu vzpomínek tady a teď.

Holistická regresní terapie
úspěšně pomáhá, když vás trápí:

 • opakované životní otazníky,
 • opakované nevysvětlitelné fyzické zdravotní problémy,
 • nevysvětlitelné bolesti, nespavost, migréna,
 • neplodnost, potrácení,
 • sociální úzkost, selektivní mutismus,
 • fóbie, návaly paniky, obsese, strach,
 • pocity méněcennosti, pocity neschopnosti udělat/říct/ucítit něco,
 • neuspokojivé partnerství, těžkosti ve vztazích,
 • závislosti (alkohol, cigarety, drogy), poruchy příjmu potravy, okusování nehtů,
 • pocity vinny, napětí, noční můry, vztek a ostatní.

A také pomáhá, když se objeví:

 • Strach ze smrti: Co přijde potom? Co je za hranicemi naší fyzické reality?
 • Zvědavost: Odkud ho znám? Proč se mi to pořád děje?
 • Zájem o sebepoznání: Proč pořád takhle reaguju? Proč mě přitahují určitá místa, profese, kultura, …?

Holistická regresní terapie obsahuje různé techniky a nástroje, které se navzájem doplňují. Díky nim můžete:

 • Přeměnit vzpomínky, které jsou uvězněny ve vašem těle
 • Uvolnit potlačené a zamítnuté emoce
 • Přejít přes hranici fyzického těla
 • Dostat se do kontaktu se svojí duchovní částí
 • Setkat se se svým duchovním pomocníkem
 • Komunikovat s těmi, s kterými to normálně nejde nebo nešlo
 • Získat porozumění pro druhé i pochopení pro sebe
 • Změnit na základě své vůle nastavení své mysli
 • Osvobodit se od jakýchkoliv energií, které nejsou vaší součástí a působí disharmonicky ve Vašem energetickém systému
 • Pocítit přínos energetického léčení
 • Obnovit rovnováhu, která mohla být narušena před několika životy
 • Přinést si vhledy a léčení zpět do tohoto života

Délka léčení a dlouhodobé návštěvy u klasického psychoterapeuta se můžou díky regresní terapii značně zkrátit.

Dále je možné

Proxy

Holistickou regresní terapii lze částečně použít i v zastoupení ( tzv. Proxy) - např. u malých dětí do 8 let (zastupuje ho rodič) nebo ve zvláštních případech u blízkých osob (manželé, partneři, sourozenci). Nutnou podmínkou tu je silné láskyplné pouto, protože tato sezení jsou energeticky náročná a pouze spousta lásky může být dobrým vyvážením.

Holistické energetické léčení

Toto léčení probíhá většinou během regresní terapie, ale lze je použít v určitých případech i samostatně. Během tohoto léčení dochází k odvádění cizích energií, nebo jejich fragmentů , které k vám nepatří a škodí vám.

Pomocí rukou a světelné léčivé energie  se provádí  "energetické léčení”, při němž se odstraní bloky, ať už se nacházejí přímo v těle nebo v jemnohmotném těle v auře člověka.

Zkušenosti lidí, kteří u mě byli

"Nejvíc mě trápila úzkost a panické ataky. Díky Tobě a terapii jsem si uvědomila, kde se vzaly a odkdy jsou mojí součástí. Když jsem měla jet na lanovce, měla jsem stále velký strach. Bála jsem se panické ataky, že úzkost nezvládnu a že se znovu dostaví pocit bezmoci, kterou nebudu mít pod kontrolou. Když se lanovka rozjela, měla jsem strach, ale přišla i síla, kterou jsem kdysi dávno ztratila, a víra v samu sebe, probudila se důvěra v moje schopnosti. Seděla jsem tam já se všemi vzpomínkami a zkušenostmi, které mi pomohly úzkost překonat. Podobné pocity mám ve vodě. Voda už není nepřítel, který mě nepustí ven, ale živel a má stará kamarádka, která mi dává radost a energii. Plavala jsem po dlouhé době s pocitem, že voda je tu pro mě, abych si ji užila. Mám větší nadhled nad situacemi, kdy se panika dostavuje, rozumím jim a dokážu je díky vzpomínkám z terapie přirovnat."

Katka K.

"Děkuji ti za milé a přívětivé provedení mou terapií, které mi pomohlo navrátit se ke své citlivosti, vnitřní ženě a hlavně k mé duši. Nyní více zvažuji svá rozhodnutí, sebereflexe mi pomohla uvědomit si svůj strach z vody, a pocity na hřbitovech. Nyní jsem plný energie, ukončuji staré věci a těším se na nové, co mi život přinese."

Pavel K.

Toužíte pozměnit svůj příběh, ale stále to někde vázne?

Toužíte po KLIDU, POROZUMĚNÍ, pocitech SÍLY, BEZPEČÍ a LÁSKY? 

Chcete podpořit přijetí sebe sama a zvýšit své sebevědomí?

Toužíte smýt vinu a přinést do života radost?

Ptáte se  “Proč se mi to děje?” “ Proč mě to vždy tak vyděsí?” “Proč mi to zase nejde?”  “Proč se do toho pokaždé zamotám?” “Co mi to jenom připomíná?   "Proč mi přijde už známý? " “Kam v životě dál?” 

Hledáte odpovědi na opakující se otázky, věčné problémy ve vztazích, se zdravím, ale vaše každodenní příliš aktivní vědomá mysl vás k nim nepustí?

A třebaže už víte, stále tak nejednáte a stojíte na místě? 

Holistická regresní terapie pomáhá DOSTAT SE DO POHODY v mysli, srdci a těle.

Diplom

Táhne-li Vás to k sezení, neváhejte mi napsat. Potřebujete-li ještě něco vědět, Vaše otázky s Vámi ráda proberu.