"BRÁNA K MATEŘSTVÍ" aneb "Jak jsem si umožnila být mámou"

Sepsala jsem tento příběh pro povzbuzení a pro radost v životním putování všem ostatním, protože i mne příběhy druhých pomáhají.

Nejen budoucím maminkám, ale i tatínkům, kteří prošli traumatem ztráty nenarozeného dítěte přináším svůj příběh o cestě k mateřství a rodičovství.  A také všem, kdo hledají víc poznání o životě tu předávám svou zprávu o sebeuzdravení a nalezení cesty z chvil plných bolesti, strachu a úzkosti k opětovnému prožívání životního štěstí a radosti.

V knize "Brána k mateřství" aneb "Jak jsem si umožnila být mámou" vyprávím příběh, který sice začal hořce třemi samovolnými potraty, ale postupně se  proměnil ve sladký dar umíchaný z mnoha vrstev poznání a ze skutečného prožitku mateřství, kde jsem pak opravdu šťastná maminka dvou skvělých dětí po boku milovaného manžela.

Světlo příběhu se mi stalo pomocnou silou i při procházení dalších životních výzev, dalo mi sílu o něm napsat a pomáhá mi dodnes cítit napojení na Velký klid, vytrvalost a radost.

Příběh mě vrátil k józe, moudrosti ájurvédy, citlivějšímu vnímání potřeb těla i laskavému mateřsky pečujícímu přístupu k životu. Otevřel mě více lásce a důvěře, hlavním kvalitám potřebným nejen pro mne, ale i pro děti a svět kolem.

Sepsala jsem tento příběh pro povzbuzení, pro radost i pro pomoc ve vašem životním putování, protože i mne příběhy druhých pomáhají.

Přeji i vám zažít tu příjemnou energii plynoucí z prožitého poznání, že svůj příběh můžete změnit a že i to, co bolí má smysl.

V knize "Brána k mateřství aneb Jak jsem si umožnila být mámou" vás srdečně zvu do příbytku svého příběhu, kde sdílím své zkušenosti, prožitky, zamyšlení, poznání, vhledy i cenné informace, a odkud máte možnost odnést si to, co potřebujete - inspiraci, potvrzení, souznění, nastartování, kousek výživné hroudy, trochu pylu, poslední dílek do vašeho puzzle...

Děkuji, že jste přišli.

Knihu připravuji k vydání.

Chcete vědět, kdy bude možné si ji už celou přečíst?

Napište mi a budu vás jako první informovat, že je připravená k vašemu čtení 🙂

Milá Jani, děkuji za možnost si knížku přečíst před vydáním. Co pro mě bylo nejdůležitější poselství z knížky - pokud si něco přeji a nechám se vést, všechno je možné. Jelikož se nacházím v situaci, kdy si už pět let přeji miminko, pomohla mi knížka utvrdit se v důvěře, že to lze. Při čtení jsem nacházela paralelu s tím, co jsem si na své cestě prošla já. Že není náhoda, že některé důležité momenty potkají všechny ženy, které si zatím marně přejí miminko. I já jsem si prošla fází, že přílišná snaha nevede k úspěchu, ale trvalo mi docela dlouho, než jsem se smířila s možností, že to tak má být a že i varianta bez dítěte je možná. Dovolit si být mámou už teď, pečovat o sebe je důležité poselství a mě samotné toto uvědomění pomáhá. Netlačit na sebe a jen být je fakt někdy těžké a je fajn si přečíst příběh jiné ženy, která si tím prošla. Děkuji, že sdílíš své poznání.
Tereza B.