Semináře Míly Lukášové

Během studia regresní terapie bylo darem nejen studium , ale i skupina skvělých moudrých, s mnohými životními i profesními zkušenostmi.

Jednou z takových drahocenných spolustudentek mi byla i Míla Ĺukášová, zkušená regresní terapeutka, vychutnávající si další studování (Spirituální regrese mezi životyHolistické regresní terapie) jako třešničku na dortu.

Pro nás v kruhu však Míla znamenala cenný „učitelský“ přídavek, neboť vedle naší hlavní úžasné učitelky Bernadety Hodkové nám ráda a humorně dávala ze svých bohatých terapeutických zkušeností a moudrosti, za což jsem jí velice vděčná.

A jelikož se Míla věnuje i tematicky zajímavým sebezkušenostním seminářům pro druhé, rozhodla jsem se dva z nich pomoci uspořádat i pro své blízké okolí.

Mílino životní moudro, smysl pro humor i krásnou láskyplnou energii si můžete přijít prožít v únoru na víkendový seminář „Sebeláska a vnitřní dítě„, a pak i v dubnu 2021 na  seminář „Tvoření hojnosti„do Doubravčic u Českého Brodu. Věřte, že si odnesete domů poklady.

Jako terapeutka v Holistické regresní terapii a Spirituální regresi mezi životy pomáhám druhým na cestě poznáním i při jejich sebeléčení. Mou vášní je život sám. Miluji jeho kouzla, paradoxy, i jeho dokonalé nedokonalosti. Speciálně ženám, které prošly traumatem “ztráty” nenarozeného dítěte přináším poselství ze svého příběhu. Vím, že si můžeme volit směr našeho příběhu a měnit tak svůj osud.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.